InstruktorzyPlakat

Arek Demidowicz - Zdrowy Kręgosłup, Trener Personalny.

Od zawsze uwielbiał sport. Praktycznie żył nim . W czasach szkolnych była to Piłka Nożna , później Koszykówka i dopiero w wieku 18 lat razem z kolegami zaczął zbierać sprzęt na siłownie, która miała być na strychu. I tak zaczęła się jego przygoda z siłownią. Już po pierwszych treningach wiedział, że to jest sport dla niego.

Na dzień dzisiejszy jest Trenerem Personalnym z 18-sto letnim stażem . Mimo tylu lat stażu i wiedzy ciągle jeździ na szkolenia do najlepszych w tym sporcie. Szkoli się z tematów dietetyki oraz treningu u najlepszych, aby później móc przekazać wiedzę i pomóc swoim podopiecznym, ale i nie tylko.


Jest otwarty na pomoc każdemu na treningach na siłowni. Zawsze jest zaangażowany w trening z podopiecznymi ponieważ ich sukces jest dla niego nagrodą i sukcesem.
Plakat

Ania Kacprzak - ZUMBA

Instruktor Zumba od 2 lat

Związana z tańcem od najmłodszych lat, zamiłowana w stylach HipHop oraz Dancehall w rezultacie postanowiła podzielić się wrodzonym talentem do tańca z innymi, a Zumba okazała się idealnym połączeniem wymienionych styli.
Zawsze uśmiechnięta Ania, wyciśnie z Ciebie ostatnie pokłady Energii.
Join the party, join ZUMBA!
PlakatMagda Multan - Tabata, Jumpfit, Fat Burning, Fat Killer, Cellulit Stop, Płaski Brzuch.

Ze sportem związana od najmłodszych lat.

Od 6 roku życia uczęszczała na zajęcia taneczne głównie w stylu hip-hop. 10 lat później zaczęła swoją przygodę z fitnessem.
Od 2011 roku dyplomowany Instruktor Fitness. Absolwentka szkoleń Profi Fitness School z zakresu Step , Dance oraz Body Sculpt.

Jej zajęcia są bardzo dynamiczne, nastawione na maksymalne spalanie kalorii oraz wzmocnienie całego ciała.
Jest otwarta, pogodna i z uśmiechem na ustach da Ci niezły wycisk.

Prywatnie studentka Inżynierii Środowiska na Politechnice Koszalińskiej.