O nas

Witamy w AMADEUS Fitness Klub Koszalin.

Nasz Klub jest zaprojektowany wg najwyższych standardów z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie Naszych Klientów.

Stale rozwijamy się poprzez liczne szkolenia i warsztaty, aby zajęcia w naszym klubie, dopasować do ciągle zmieniających się wymogów.Członkowie Klubu korzystają z 3 stref:

    1.   Siłownia - cardio: bieżnie, rowerki, orbitreki, wioślarze, stepery - TechnoGym, maszyny siłowe: Master Sport, wolne ciężary.
    2.   Sala Fitness - JumpFit - trampoliny -, ZUMBA, STEP, Cellulit Stop, Płaski Brzuch, Boks oraz Cross.
    3.   Odnowa Biologiczna - Sauna (strefa ciszy), Dietetyk, Trener Personalny.


Początki Powstania - AMADEUS Fitness Klub Koszalin:

Idea była prosta, stworzyć miejsce, w którym będziemy mogli kontynuować nasze zamiłowanie do sportu z lat młodzieńczych i dzielić się tym z innymi.
Wieloletnie doświadczenie w różnych dziedzinach sportu tj. taniec, sporty walki, lekka atletyka. W końcu zaczeły procentować i przeniosły się na styl życia bycia Fit.

Wybranie dogodnej lokalizacji i miejsca było nie lada wyzwaniem. W dniu 20 stycznia 2011 roku weszły do lokalu pierwsze ekipy remontowe. Wedle biura projektowego zostały
dostosowane wszystkie pomieszczenia, spełniające wymogi stawiane obiektom świadczącym usługi szeroko rozumianej rekreacji ruchowej.
Dzień 16 marca 2011 roku uważany jest za oficjalne otwarcie AMADEUS Fitness Klub. Tego dnia przyjęliśmy pierwszych klientów, zostały poprowadzone zajęcia
i tak do dnia dzisiejszego większość zadowolonych klientów z nami zostało, oraz za ich rekomendacją pojawiają się nowe osoby.